- Zaginarka segmentowa do blachy Metcor PBB1020/2A
Przecinarka taśmowa do metalu METCOR G5010B + piła GRATIS
- Parametry techniczne
- /
- Opis produktu
| Model | PBB1020/2A |
| Maksymalna długość robocza | 1020 mm |
| Maksymalna grubość blachy | 2,0 mm |
| Maksymalne podniesienie belki dociskowej | 47 mm |
| Kąt gięcia | 0 - 135° |
| Wymiary opakowania | 146 x 64 x 131 cm |
| Waga netto/brutto | 325/390 kg |
Kąt gięcia tej zaginarki wynosi od 0 do 135°. Zmieści materiał o szerokości 1020 mm. i grubości do aż 2 mm. Solidna waga 350 kg. i możliwość zakotwiczenia gwarantują stabilność maszyny podczas pracy i bezpieczeństwo osób operujących na niej.